Weź udział w Konkursie Akcji Rodzice Uważnie Obecni 0

Weź udział w Konkursie Akcji Rodzice Uważnie Obecni i wygraj

Multisensoryczną Kołysko-Huśtawkę Memola,

którą Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się od narodzin do 12 roku życia!

 

Zasady konkursu są bardzo proste:

Wystarczy, że:

a. polubisz i udostępnisz profil akcji Rodzice Uważnie Obecni na Facebooku -  Rodzice Uważnie Obecni

b. oraz zamieścisz pod postem konkursowym na Fanpage akcji na Facebooku (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni) zestaw: ciekawy opis wraz ze zdjęciem, obrazującym Ciebie, jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem/dziećmi. Możesz pokazać całą rodzinę – czyli mamę, tatę i dziecko/ci.

Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek 17 października 2016

Konkurs kończy się w poniedziałek 31 października 2016

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w piątek 3 listopada 2016

Spośród uczestników konkursu zostanie wyłoniona 1 osoba, które prześle najciekawsze zdjęcie/a oraz spełni pozostałe warunki konkursu. Laureat konkursu otrzyma Multisensoryczną Kołysko-Huśtawkę Memola

MEMOLA

kolyska-dla-dziecka-2

MEMOLA

Memola -kołysko-huśtawka stymulująca rozwój Twojego dziecka od pierwszych chwil.Opracowana we współpracy z lekarzem neurologiem. Połączenie tradycyjnej metody opieki nad niemowlętami z najnowszą wiedzą z zakresu neurologii i psychologii.

KOŁYSKA – 3 PRODUKTY W JEDNYM

Kołyska Memola przekształca się i dopasowuje się do potrzeb dziecka rosnąc wraz z nim.

Kołysanie jest ważne i stymulujące dla dziecka od pierwszych chwil jego istnienia w brzuchu mamy. Dlatego też po narodzinach ruch ten jest tak ważny dla jego prawidłowego rozwoju. Z tego względu Memola jest skonstruowana tak, aby jak najdłużej można było jej używać do kołysania i huśtania dziecka. Od niemowlaka do przedszkolaka i dłużej.

Dziecko może korzystać z Memoli przez pierwszych 12 lat. Jej konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe przekształcanie jej do odpowiedniego etapu rozwoju.

ŁÓŻECZKO-KOŁYSKA od narodzin do ok. 6 miesiąca życia. Dziecko może w niej byc nie tylko kołysane, ale przede wszystkim spać.
Wysokość burty to 35 cm.

KOSZ SENSORYCZNY – kiedy dziecko zaczyna siadać, stawać i może wypaść z kołyski.

W Memoli dzięki podnoszonym wyżej bokom dziecko jest bezpieczne i realnie dłużej może używać kołyski. Ze względu na właściwości neurologiczne i sensoryczne przeznaczony jest do ćwiczeń metodą Integracji Sensorycznej.
Wysokość – 55 cm.

HUŚTAWKA, na której można się huśtać, zwijać w kłębuszek i wymyślać nowe zabawy. Dla dziecka od 3 do ok. 12 lat.

kolyska dla dziecka

Memolę można znaleźć w sklepie: http://www.kolyskadladziecka.pl/

****************************************************************************************************

***PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYM REGULAMINEM KONKURSU***

Regulamin konkursu RODZICE UWAŻNIE OBECNI

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1

Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą „Rodzice Uważnie Obecni”. Przedmiotem Konkursu jest wybór najlepszego zdjęcia z opisem obrazujących rodziców spędzających czas z dzieckiem/dziećmi.

§ 2

Organizatorem konkursu jest Akcja Rodzice Uważnie Obecni, reprezentowana przez Maję Falkiewicz-Gancarz, autorkę bloga www.bemam.pl oraz Agnieszkę Polinski, właścicielkę Memola

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com dla użytkowników, którzy są fanami Fanpage Rodzice Uważnie Obecni.

§ 4

Konkurs trwa od 17.10.2016 do 31.10.2016 r.

§ 5

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 03.11.2016 na stronie -www oraz fanpage akcji na Facebooku – Rodzice Uważnie Obecni.

II. UCZESTNICY KONKURSU

§ 6

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które w dniach od 17.10.2016 do 31.10.2016 r. zamieszczą na Fanpage akcji na Facebooku (Rodzice Uważnie Obecni) pod postem konkursowym (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni ) zdjęcie rodziców z dzieckiem lub z dziećmi wraz z krótkim opisem.

§ 7

Po zakończeniu konkursu laureat zostanie poproszony o podanie danych teleadresowych celem realizacji Konkursu (wysyłki nagród). Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§ 8

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora (zwane w dalszej części niniejszego regulaminu również „Moderatorami”).
2. Ostateczny wybór najlepszego zdjęcia zostanie dokonany przez jury składające się z Mai Falkiewicz-Gancarz i Agnieszki Polinski.
3. Jury w drodze głosowania wybierze 1 najlepszy zestaw, składający się z fotografii wraz z opisem.

§ 9

1. Aby przystąpić do Konkursu należy:

a. polubić i udostępnić profil akcji Rodzice Uważnie Obecni na Facebooku – Rodzice Uważnie Obecni

b. zamieścić pod postem konkursowym (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni) na Fanpage akcji (Rodzice Uważnie Obecni) na Facebooku zdjęcie zestaw: zdjęcie rodzica/ów z dzieckiem lub z dziećmi wraz z opisem

c. zapoznać się z Regulaminem Konkursu

3. Celem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest pokazanie za pomocą fotografii i opisu rodziców, spędzających czas z dzieckiem/ dziećmi. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
4. Każdy z uczestników Konkursu może wkleić tylko jeden zestaw, ale może w nim umieścić np. kolaż składający się z kilku zdjęć.
5. Wklejając swoje zgłoszenie, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszone do Konkursu zdjęcie jest jego własnością i zostało wykonane przez niego samego oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tego zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.
6 . Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 03.11.2016 r. do godziny 22:00.
7. Wyniki Konkursu oraz zwycięzca zostaną opublikowane w formie notatki na fanpage akcji Rodzice Uważnie Obecni na Facebooku oraz na stronie www akcji.

IV. NAGRODY

§ 10

W konkursie przewidziano następującą nagrodę:

I miejsce – Multisensoryczna Kołysko-Huśtawka Memola

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 11

1. Uczestnik oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa osobiste i majątkowe do wszystkich zgłoszonych do Konkursu zdjęć i prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich oraz jest uprawniony do rozporządzania nimi w zakresie i celu opisanym w ust.1.
2. Organizator nie ponosi kosztów związanych z dostarczeniem prac konkursowych przez uczestników Konkursu.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
4. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.
5. W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.
6. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
7. Zgłoszenie zdjęć do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

Bądź towarzyski, podziel się!