Weź udział w II edycji Akcji Tato Pomaga Mamie! -15.11.2015-15.12.2015 2

Na przełomie grudnia i listopada 2014 odbyła się pierwsza edycja Akcji Tato Pomaga Mamie. Ponieważ tematyka akcji jest niesamowicie ważna, a sama akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, postanowiliśmy zorganizować w tym roku jej II Edycję.

Akcja rozpocznie się 15 listopada i będzie trwać do 15 grudnia 2015. Jest dedykowana wszystkim rodzicom. Ma na celu promocję aktywnego podejścia Tatusiów do opieki na nowym członkiem rodziny oraz podkreślenie ich roli w tym życiowym przedsięwzięciu – Tato może opiekować się dzieckiem równie dobrze jak Mama! Akcja promuje zdrowy podział rodzicielskich obowiązków pomiędzy oboje rodziców, ma także za zadanie uwrażliwić Tatę na potrzeby Mamy, by stanowił dla niej wsparcie w trudnych chwilach po porodzie. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jeden obszar. Bez wsparcia partnera, kobiecie będzie po prostu ciężej wrócić do życia zawodowego, a co się z tym wiąże również szeroko pojętej samorealizacji. Ten ostatni obszar będzie jednym z tematów tegorocznej odsłony „Tato Pomaga Mamie”.

W akcji weźmie udział wiele blogów parentingowych oraz firm produkujących ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, a także kawiarnie, które w tym okresie udzielą zniżki Tacie z dzieckiem lub całej rodzinie na hasło: #tatopomagamamie.

Do akcji można dołączać cały czas. Szczegóły znajdziecie na stronie akcji: Tato Pomaga Mamie

Wszystkie chętne osoby, a także firmy, kawiarnie i szkoły rodzenia z całej Polski prosimy o kontakt :-)

Dane kontaktowe:
Maja Falkiewicz-Gancarz
Tel. 607-455-667
maja.bemam@gmail.com
www.bemam.com

Pozdrawiam serdecznie,
BeMam – Maja Falkiewicz-Gancarz

 

Bądź towarzyski, podziel się!