Valco Baby Snap 4 Trend. Miłość od pierwszego jeżdżenia :-) 5

Praktycznie przez dwa lata szukaliśmy tej idealnej, odpowiadającej naszym potrzebom spacerówki… A sprostać naszym oczekiwaniom wcale nie jest łatwo ;-)

Wymarzona spacerówka miała być ultra lekka, oczywiście, że ładna, funkcjonalna, mieć duże koła i zajmować jak najmniej miejsca w bagażniku. Nie chcieliśmy też plastikowych kółek. W grę wchodziły tylko piankowe lub pompowane.

I tak Adaś półtora roku musiał przejeździć w spacerówce zrobionej z wózka wielofunkcyjnego, bo nie mogliśmy jednak znaleźć wózka, który łączyłby w sobie wygląd z funkcjonalnością….

Kiedy Leo skończył 10 miesięcy, zaczęłam nowe poszukiwania. I tak znalazłam informację o wózku Valco Baby Snap 4 Trend. Doszłam do wniosku, że musimy go wypróbować.

wózek

Wydaje mi się, że wózek cieszy się sporym zainteresowaniem, bo jak tylko zamieściłam pierwsze jego zdjęcie na Instagramie, od razu dostałam od Was wiele zapytań, w tym jedno zasadnicze: „Czy jestem z niego zadowolona?”.

Postanowiłam więc, że opiszę dzisiaj nasze pierwsze wrażenia. Wózek użytkujemy dopiero od tygodnia. Więc jeszcze wiele nieprzejechanych dróg przed nami…

Valco Baby SNAP 4 TREND

spacerówka

WÓZEK SNAP 4 TREND (kolor ze zdjęcia – charcoal) jest udoskonaloną wersją wózka Valco Baby Snap 4. Na marginesie nie wiem jak to możliwe, ale najczęściej mamy do wyboru ALBO piękne spacerówki, ale mało funkcjonalne ALBO mniej urocze, za to bardziej użyteczne. Moim zdaniem opisywany wózek zaspokaja zarówno potrzeby estetyczne, jak i użytkowe. W tej wersji jego design jest bardziej ekskluzywny, a to m.in. za sprawą użytego materiału, z jakiego jest uszyty oraz uchwytów, pokrytych ekologiczną skórą.

Funkcjonalny

Bez dwóch zdań jest to wózek dopracowany w każdym detalu, gdzie nawet siedzisko składa się do środka, aby go nie pobrudzić np. w samochodzie. Jest funkcjonalny, lekki i wygodny.

Jak się składa?

Są wózki, składające się w parasolki i bardzo ich nie lubię, bo po złożeniu nadal zajmują bardzo dużo miejsca. Są i wózki, które możecie elegancko poskładać, za to po rozłożeniu odnosi się wrażenie, jakby dziecko jechało na stelażu z zawieszonym kawałkiem materiału (żeby nie powiedzieć „w hamaku” ;-)). Niektóre ze spacerówek nie pozwalają też na wygodne położenie dziecka, a to już bardzo źle, bo maluch musi mieć możliwość, aby wygodnie sobie pospać.

snap 4_3

valco baby 2

Snap 4 Trend składa się po naciśnięciu jednego guzika, w niewielką teczkę, którą możecie zawiesić sobie na ramieniu. A po rozłożeniu jest równie funkcjonalny, co spacerówki niektórych wózków wielofunkcyjnych. Duży i przestronny.

snap 4_1

Duże siedzisko

i przede wszystkim szerokie. Leo ma tam mnóstwo miejsca, a bez przeszkód mogłabym jeszcze w tym wózku przewieźć 3-letniego Adasia. Siedzisko jest wygodne, zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa. Można je rozłożyć praktycznie na płasko, co jest dla mnie ważną zaletą, bo Leo śpi w ciągu dnia głównie na spacerach.

snap 4

Duża, regulowana budka, wentylowana, z filtrem UV

Kiedy zaczęłam ją rozkładać, nie mogłam uwierzyć, że jest taka wielka. Zawiera w sobie cztery panele, które można dowolnie rozsuwać, powiększając jej powierzchnię. Można wentylować, kiedy rozsuniemy zamek, odsłaniający siateczkę, powiększać, zmniejszać, etc.

snap 4 trend_3

snap 4 trend_2

ubrania ciążowe

idealna spacerówka

wózek spacerowy5

Regulowana rączka

Ma 4 kąty nachylenia, można dopasować jej ustawienie do naszego wzrostu. Dzięki temu każdemu będzie łatwo prowadzić wózek.

wózek spacerowy3

Jakość wykonania

idealna :-) Wózek uszyty jest bardzo starannie, z materiałów, dzięki którym prezentuje się bardzo elegancko.

Odpinany pałąk

dziecku zakładamy pasy, ale oprócz tego wózek zaopatrzony jest w pałąk, który możemy rozpiąć naciskając jeden przycisk. Jest to bardzo wygodna opcja.

spacerówka2

Lekki jak piórko

waży zaledwie 8 kg. Kiedy podniosłam karton, nie mogłam uwierzyć, że w środku znajduje się wózek. To również specyficzna jego cecha. Funkcjonalne i wygodne dla dziecka spacerówki są zazwyczaj o wiele cięższe. Ten jest tak lekki, że niemal nie czuję, że pcham „coś” przed sobą. Dlatego już wiem, kto poleci z nami samolotem na wakacje ;-)

Amortyzacja

koła Snap 4 Trend są bezdętkowe. Stanowią najlepszą kompilację kół pompowanych i piankowych. Zostały tak wykonane, że nigdy się nie przebiją, a z drugiej strony zachowują właściwości koła pompowanego.

Co jeszcze?

Duży kosz na zakupy

Wózek pozwala na wpięcie fotelików różnych marek

Ma regulowany podnóżek

Czy czego mi brakuje?

Jestem z wózka zadowolona w 100%. Nic mi w nim nie brakuje. Wręcz przeciwnie – jestem zaskoczona dbałością o każdy szczegół i przemyślaną budową. Gdybym miała się jednak czegoś uczepić, to na mojej liście życzeń znalazłaby się jeszcze: moskitiery i folia przeciwdeszczowa. Szczególnie ta pierwsza jest dla mnie istotna, bo u nas grasują całe stada komarów ;-)

A tak poza tym – nic dodać, nic ująć. Idealny w każdym calu :-) To nasz przemyślany wybór!

Wózek znajdziecie w sklepie: 4kids w kolorach grey marle i charcoal

ubrania do karmienia piersią

Ps. A na zdjęciu oprócz nas i wózka – Bluzka ciążowa i do karmienia piersią MARINA, z najnowszej kolekcji www.bemamline.pl

spacerówka

 

Bądź towarzyski, podziel się!