Ubrania dla mam od BeMam 2

Od wielu lat pasjonuje mnie moda. Tak bardzo, że jeszcze 4 lata temu chciałam zostać blogerką szafową ;-) Kiedy nakupiłam trochę ubrań z zary, zrobiłam pierwsze zestawy i kilka zdjęć, doszłam do wniosku, że chyba jednak się na tych zdjęciach modowych nie widzę ;-)

Blog parentingowy

Wkrótce potem, okazało się, że jestem w ciąży, a 9 miesięcy później przyszedł na świat Adaś. W międzyczasie powstał blog www.bemam.pl. Zaczęłam pisać o odżywianiu, sporcie, zdrowiu, motywowaniu, psychologii i wielu wielu innych. W tej pierwszej ciąży zaczęła mnie coraz bardziej fascynować też i moda ciążowa.

Ubrania ciążowe

Jakoś pod koniec 2013 roku były modne sukienki cięte z koła, podobne do tych z La Mania, w mojej szafie na początek zawisły więc trzy. Kiedy jednak brzuszek był coraz większy, zaczęłam się w nich czuć odrobinę jak beczuszka, więc postawiłam na ołówkowy krój sukienek i spódnic, który dobrze uwydatniał ciążowe kształty. W tym czułam się najlepiej.

Ubrania do karmienia piersią

Wertowałam wtedy ostro fasony dla mam, przejrzałam wiele marek i doszłam do wniosku, że nie wszystko mi się podoba. Niektóre rzeczy odstraszały i wyglądem i materiałem i ceną, zwłaszcza, że były szyte w Azji. Popularne sieciówki dostarczały niestety też średnie modele, bo wyglądało na to, że babka z brzuchem chodzi tylko w getrach i rozciągniętych, bawełnianych bluzkach. Trochę mnie zastanawiało, że ciuchy ciążowe, były dedykowane tylko na okres ciąży. Do karmienia były inne, więc po porodzie trzeba było się w coś zaopatrzyć, aby móc potem swobodnie karmić na mieście ;-)

Ubrania dla mam. BeMam Line

W tym czasie zamarzyłam o swoich własnych ubraniach. Mam jeszcze zeszyt, gdzie naszkicowałam moim kulfoniastym stylem jakiś kombinezon do karmienia i bluzkę, która miała oczy ;-) – 2 klapki na piersiach, które się podnosi do karmienia ;-). No, trzeba przyznać, że trochę mnie wtedy poniosło. Ale mnie zawsze ponosi fantazja, tak bardzo, że ląduje na księżycu.

A więc, zamarzyłam, narysowałam i zapomniałam…. Potrzebna była kolejna ciąża i drugi maluch, żebym zaczęła marzyć znowu, o ubraniach, które będą dobre w ciąży, w okresie karmienia piersią i jeszcze długo potem….

Praca nad kilkoma modelami zajęła mi, jak już wiesz, kilka dobrych miesięcy. Przy dwójce dzieci, nie wiem, czy da się szybciej. Mi się po prostu nie udało. Zamawianie materiałów, szukanie Pań od wykrojów, próbne obszycia w szwalni, zamówienia, znowu szycie, pakowanie, itp. To sporo pracy jak na matkę-blogerkę, która czasem nie potrafi się ogarnąć.

W końcu jednak się udało i powstały 2 modele sukienek i jedna bluzka, a w przygotowaniu są kolejne rzeczy na lato. Wszystkie uszyte są z dzianiny, w ten sposób, aby można było je nosić w ciąży, używać do karmienia piersią, a kiedy np. skończy się urlop macierzyński, pójść w nich nawet do pracy. Sukienki pokazałam już kilku mamom i nie-mamom i bardzo się im spodobały. Rośnie więc moje serce J Czekam też niecierpliwie na Twoje zdanie J

Będzie więc charakterystyczny BeMam-owy fason, dzięki któremu „nic się nie odsłoni” i trochę elegancji. Bo każda mama zasługuje na to, żeby czuć się pięknie i kobieco na każdym etapie swojego życia.

Dzisiaj oficjalnie otwieramy sklep: www.bemamline.pl. Z tej okazji zaplanowałam specjalny rabat na zakupy.

Tutaj tylko mały smaczek, ze zdjęciem Sukienki Classic Grey :-)  -> Resztę znajdziesz na stronie sklepu :-)

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią – Classic Grey, BeMam Line

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią

Spodobał Ci się ten tekst? Jeśli tak, to sprawisz mi ogromną radość, jeśli

  • Zostawisz pod nim swój komentarz :-)
  • Udostępnisz go dalej
  • Zachęcam Ciebie również do polubienia mojego profilu na Facebooku
  • I śledzenia profilu BeMam na Instagramie
Bądź towarzyski, podziel się!