Ubrania dla mam 3w1 1

Kiedy wrzuciłam po raz pierwszy informacje o sukienkach BeMam Line na jakiejś grupie, w odpowiedzi dostałam, że szkoda, że są ciążowe, bo po ciąży też fajnie jest takie sukienki nosić, a tak worek po brzuchu zostanie…..

Wtedy zrozumiałam, że mój opis jest błędny i trzeba koniecznie te wątpliwości rozwiać ;-)

Uniwersalne sukienki dla mam

Jestem fanką stylu utylitarnego, czytaj: takiego, który jest na tyle uniwersalny, że nasze pieniądze po zakupie się nie zmarnują. W obu ciążach dla testów i rozpoznania kupowałam różne ciuchy. Najbardziej jednak sprawdziły się te, które do ciążowych nie należały. Dlaczego? Bo mogłam je nosić nie tylko wtedy, kiedy urósł mi brzuszek, ale również po porodzie.

To bardzo przyjemne, kiedy w ciąży możemy ubrać coś więcej niż tylko zgrzebny wór ;-), dlatego chcąc nie chcąc przeglądamy różne ciążowe kreacje…. Ale wtedy przyszło mi do głowy, że byłoby  jeszcze fajniej, gdyby te stroje nie były tylko „na raz”.

Moje długie spacery z wózkiem spędziłam więc na wymyślaniu takich ubrań, które będzie można nosić nie tylko mając brzuch, ale również potem, kiedy nadejdzie czas karmienia maluszka, albo nawet powrotu do pracy.

Dzianiny

Wszystko, co znajdziecie w BeMam Line jest szyte z elastycznych dzianin. Sukienki ciążowe i do karmienia piersią Classic czy bluzki Marina to bawełna z elastanem, a sukienki Ribbon Red i Blue czy pasiasta Luna to bardzo rozciągliwa wiskoza, również z domieszką elastanu. Na skali rozciągliwości i elastyczności te pierwsze są mniej rozciągliwe, a te drugie bardziej. Zależało mi na tym, aby po porodzie nie było konieczności zaopatrzenia się w nowe ubrania, bo np., zostanie workowata talia, dlatego wszystkie modele są tak uszyte, aby bez problemu każda mama mogła w nich również karmić dziecko.

Karmienie piersią w miejscach publicznych

Na rynku jest wiele dostępnych modeli bluzek i sukienek do karmienia. Nie chciałam jednak wszywać dwóch suwaków na skos. No bo to ma żadne zastosowanie w restauracji. Generalnie odrzuciłam wszystkie rozwiązania, które w jakikolwiek sposób odsłaniałyby pierś karmiącej. Ubranie do karmienia moim zdaniem jest idealne wtedy, kiedy w każdej sytuacji bez skrępowania możemy w nim karmić. Bo to, że bez problemu rozsunę suwak w domu jest ok., ale kiedy wyjdę na miasto albo do sklepu chciałabym karmić bez konieczności zakrywania siebie i dziecka pieluchą.

Po urodzeniu przetestowałam więc dwuwarstwowość i dokładnie takie rozwiązanie wprowadziłam w modelach BeMam Line. Tutaj „nic” ;-) nie ma prawa się odsłonić. Każda mama będzie się więc czuła w nich dobrze w każdej sytuacji.

Co dalej?

Pracuję nad kolejnymi modelami. We wrześniu pojawią się seksowne (otak!) bluzki Luna i przymierzam się do dresów. Możliwe że te drugie uszyjemy z bambusa…. Robi się coraz ciekawiej. Mam nadzieję, że Wam się również te ubrania spodobają :-)

A oto kolekcja BeMam Line

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Classic Sliveless Fuchsia

ubrania do karmienia piersią

Sukienka ciążowa (2)

Sukienka do karmienia piersią

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Classic Sliveless Grey

Sukienka ciążowa

ubrania ciążowe

Sukienka do karmienia piersią 2

Bluzka ciążowa i do karmienia piersią Marina Fuchsia

bluzka ciążowa

bluzka do karmienia piersią

Bluzka ciążowa i do karmienia piersią Marina Grey

bluzka ciążowa

bluzka do karmienia piersią

karmienie piersią

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Classic Black

Classic, kolor Black5

Classic, kolor Black

Classic, kolor Black4

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Ribbon Red

Ribbon, kolor red

Ribbon, kolor red3

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Ribbon Blue

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Luna

sukienka ciążowa 2

sukienka do karmienia piersią

Sukienka ciążowa i do karmienia piersią Classic Grey

Classic, kolor grey

Wózek ze zdjęcia: SNAP 4 TREND Valcoo Baby znajdziecie TU

Bądź towarzyski, podziel się!