Zawieszki ToGo. Odsłona pierwsza. 1

O zawieszkach LULLALOVE ToGo jeszcze pewnie nie raz napiszę, a to za sprawą wielofunkcyjności tego małego dzieła sztuki :-). Dodatkowo czuję się też wyróżniona, bo oprócz: magazynu Dobra Mama, Baby-Shower.pl, SosRodzice.pl, Osesek.pl, Parenting.pl, KupujePolskieProdukty.pl, Polski Ślad oraz Anyahmama.blogspot.com, bemam.pl jest jednym z partnerów tego cuda :-). Dzisiaj chciałabym opisać ich zastosowanie.

2

Adaś urodził się z dość ostrymi paznokietkami. Oczywiście już w szpitalu miałam dla niego przygotowane rękawiczki. Na niewiele się niestety zdały, bo mimo, że najmniejsze, to i tak zawsze je gubił, co oczywiście skutkowało pokiereszowaniem małej buzi. Nikt wtedy nie myślał o tym, żeby jakoś te rękawiczki przymocować. Na tym zdjęciu możecie go zobaczyć – chyba jedyny raz z rękawiczkami na obu rączkach i jedyny raz, kiedy miał smoczek w buzi (bo Adaś po prostu nie uznawał i nadal nie uznaje smoczka ;-))

20140420_183913

Już więc dawno straciłam nadzieję, że Adaś będzie kiedykolwiek nosił rękawiczki, a w głowie zakiełkowała mi myśl, że na zimę starą metodą trzeba będzie przyszyć do rękawiczek sznurek, który przeciągniemy przez oba rękawy.

Okazało się jednak, że nie będzie to konieczne. Adaś staje się powoli dużym chłopczykiem i w zimie będziemy mogli korzystać z zawieszek ToGo, które pozwolą nam przymocować rękawiczki do ubrania. Nie ma więc obaw, że tak jak kiedyś mój synek będzie gubił rękawiczki lub męczył się ze sznurkiem w rękawie.

6

Ale to nie wszystkie zastosowania ToGo. Obecnie Adaś ma ‘fazę’ rzucania wszystkim co popadnie. Więc niestety ostatnio nasze spacery kończyły się dość często nową porcją zabawek, które wypadły z wózka i nadawały się ponownie do prania… Oprócz tego, jak wiecie noszę mojego synka dość często w nosidle i tu w normalnych okolicznościach nie byłoby miejsca na zabieranie ze sobą jakiejkolwiek zabawki. Odpowiedzią oczywiście ponownie są zawieszki ToGo. Mogę je przymocować albo do wózka, albo do paska w foteliku samochodowym, albo po prostu do rękawka Adasia i dzięki temu nie gubimy już zabawek w przedziwnych miejscach. Do tego mój synek, ma swoje pluszaki w zasięgu ręki :-).To taki prosty wynalazek, ale sprawdza się w niesamowity sposób :-).

5

4

Istnieje jeszcze więcej zastosowań zawieszek. Wiem, że niektórzy rodzice używają ich do przymocowania kluczy lub portfela w torebce. To się sprawdza, jak np. idziecie na spacer z chustą, nosidłem lub po prostu wózkiem i chcecie wrzucić klucze do kieszeni, a boicie się, że mogą wypaść.

Zapomniałabym o jeszcze kolejnej możliwości, która jest dla nas często zbawienna. Dzięki klipsom zawieszek mogę przymocować kocyk w wózku i Adaś już się tak bardzo nie ‘rozkopuje’ ;-). Teraz kiedy jest chłodno przykrywam go dość często. Niestety zawsze zawsze się odkrywa, bo nie lubi, jak coś na nim ‘leży’ ;-). Myślę, że to jest bardzo dobre rozwiązanie dla naszych maluszków szczególnie jesienią i zimę. Nie trzeba będzie się martwić, że nam zmarzną :-).

I na koniec kilka informacji o zawieszkach ToGo

Dostępnych jest 10 rodzajów zawieszek. Wszystkie zawierają specjalnie projektowany wzór. Możemy wyróżnić:

1 – Soczyście czerwone z MR B

ToGo_MRB_m

2 – Fioletowo-Niebieskie z rybkami

ToGo_RYBY_m

3 – Szare z żołędziami

ToGo_ZOLEDZIE_m

4 – Zielone z różowymi rozgwiazdami

ToGo_ROZGWIAZDY_m

5 – Niebiesko-różowe z flamingiem

ToGo_FLAMING_m

6 – Zielone z arbuzem

ToGo_ARBUZY

7 – Białe z listkami

ToGo_ROSLINY_m

8 – Niebieskie z zielonym krokodylem

ToGo_KROKODYL_m

9 – Granatowe z czerwonym granatem

ToGO_OWOCE_GRANATU_m

10 – Szare Zimowe, w niebieskie wzorki i góry lodowe

ToGo_ZIMA_m

Zawieszki mają regulowaną długość – od 10 do max. 15 cm.
Nie zawierają niklu, zostały w pełni wykonane w Polsce.
Cena: 24,90zł

Wszystkie wzory dostępne są na stronie producenta LULLALOVE

A BeMam.pl gorąco poleca:-)!!!

3

Bądź towarzyski, podziel się!