Test kremu pod oczy – dla Matek! 0

Kiedy robiłam moją pierwszą analizę na początku ciąży (Analiza nr 1 na start pierwszego trymestru ciąży), jednym z punktów do zanalizowania były oczywiście kosmetyki. W jej rezultacie niestety sporo musiałam wyrzucić lub odstawić na bok. W tym wszystkim zapomniałam oczywiście o kremie pod oczy. I przypomniałam sobie o tym, dopiero po porodzie, kiedy to chyba w wyniku zmęczenia moje zmarszczki wydawały się jeszcze większe niż zwykle. Miałam wrażenie, że są potężne….;-)

W tym czasie właśnie dostałam do przetestowania krem pod oczy od firmy Clarena. Pozwolę sobie na małą dygresję… żeby było jasne ;-) – ja nigdy nie przypisuję cudownego działania samym kremom, o wiele ważniejsze są dla mnie systematyczność i częstotliwość stosowania.

Krem Actlift Eye Cream polubiłam jednak bardzo :-) Nie miałam też trudności z jego regularnym stosowaniem.

Actlift Eye Cream

Jest opisany jako: Ekskluzywny krem przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej, dojrzałej skóry z wyraźnie zaznaczonymi zmarszczkami wokół oczu. Liftonin®XPress wraz z Actiporine 8G widocznie spłycają kurze łapki i zmarszczki pod oczami, wygładzają skórę dając efekt liftu. Diamentowy pył rozprasza światło, pięknie rozświetla nadając świeży i wypoczęty wygląd.

Tak, jak pisałam wcześniej – w cuda nie wierzę, ale przetestować musiałam, bo moje biedne kurze łapki wcale mi się nie podobały ;-).

  • Test rozpoczęłam w listopadzie zeszłego roku i słoiczek starczył mi do połowy marca. Można więc powiedzieć, że krem jest niesamowicie wydajny, bo minęły aż 4 miesiące, a aplikowałam go te minimum 2-3 razy dziennie.
  • Krem ma lekką konsystencję, łatwo, niemalże błyskawicznie można go wsmarować. Nie klei się, jest bardo przyjemny w stosowaniu :-).
  • Ma delikatny zapach.
  • Już zaraz po aplikacji skóra wokół oczu wygląda lepiej. Jest gładsza.
  • Krem został zamknięty w poręcznym flakonie z dozownikiem.
  • Zmarszczki nadal mi jakieś pozostały, bo musiałabym stosować botoks lub zastrzyki z hialuronu, aby zniknęły całkowicie. Mimo wszystko jest lepiej niż było. Na pewno jestem teraz lepiej wyspana, ale dobre nawilżenie skóry wokół oczu robi oczywiście swoje, już te zmarszczki tak mnie nie kłują ;-) w oczy, jak wcześniej.

Czy polecam?

Zdecydowanie tak!

Krem starcza na bardzo długo. Jak na 4 miesiące stosowania ma bardzo rozsądną cenę – 68 zł za opakowanie.

Co istotne dla nas-Mam – może być stosowany przez matki karmiące.

Zachęcam więc do przetestowania :-)!

Bądź towarzyski, podziel się!