Ciążowo na różowo 0

Już od dawna planowałam, że wrzucę jakieś moje ciążowe zdjęcia na bloga. Chwilę to trwało, bo szukałam fotografa i nie do końca też wiedziałam, jakie chciałabym zdjęcia. Zdążyłam niemal w ostatnim momencie i wreszcie mogę odsłonić rąbka tajemnicy…

Do zdjęć wybrałam sukienkę, którą kupiłam na początku grudnia w sklepie PIANO we Wrocławiu. Urzekła mnie fasonem, przypominającym LaManię i kolekcje Viktorii Beckham. No i oczywiście ten kolor …:-). Ja uwielbiam intensywne barwy i w takich też czuję się najlepiej, dodają koloru naszej twarzy, a przy okazji poprawiają samopoczucie.

Sprawdziła się przez większość mojej ciąży. Najpierw była całkowicie luźna i przez długi okres czasu nie było pod nią widać rosnącego brzuszka.

Pamiętam moment, kiedy po raz pierwszy ją mierzyłam. Wtedy jedyną rzeczą, jaka przyszła mi do głowy było … jak ta kiecka będzie wyglądać z dużym ciążowym brzuszkiem?. Uniosłam ją lekko z przodu i pomyślałam sobie: „tak, jak namiot ;-)”. Ale minęło parę miesięcy i będąc już w dziewiątym, nadal się w nią jak widać mieszczę :-). Cięta z koła lekko podnosi się z przodu i chyba nie wygląda do końca jak namiot (?). Oprócz różowej, w PIANO kupiłam jeszcze 2 bardzo podobne: beżową i czarną. Wszystkie sprawdziły się w ciąży. Mogę więc z czystym sumieniem polecać tego typu krój. Bo mimo, że nie ciążowy, to potrafi się nieźle sprawdzić w trakcie tych naszych 9 miesięcy  :-).

Zdjęcia: Mariusz Rymanowski

Makijaż: NA.LA

Maja BeMam 084

Maja BeMam 092 Logo

Maja BeMam 098

Maja BeMam 114

Maja BeMam 079 Logo

Bądź towarzyski, podziel się!