Podsumowanie I edycji Akcji „Mama W ruchu” 0

Drogie Mamy!

31 maja zakończyła się nasza wspólna, sportowa podróż. Akcja „Mama W Ruchu”, organizowana dla Mam i Kobiet w Ciąży trwała dokładnie 61 dni.

To były wspaniałe, pełne ruchu i aktywności miesiące, podczas których mogłyśmy nie tylko poćwiczyć, ale również skorzystać z wielu rabatów w klubach sportowych i gabinetach w całej Polsce. Akcje wspierały intensywnie instruktorki fitness,  wiele portali i magazynów, a także kilkadziesiąt sklepów, oferujących akcesoria i zabawki dla dzieci. W ciągu tych 2 miesięcy odbyło się kilkanaście sportowych eventów, a wszystkie mogłyśmy spróbować swoich sił w 3 Wyzwaniach oraz Konkursie. Cały czas patronat honorowy nad akcją sprawowało „Ministerstwo Sportu i Turystyki”, naszym partnerem był portal: http://mamdziecko.interia.pl/, a patronami medialnymi: Magazyn Dobra Mama http://dobra-mama.pl/, Portal Rodzicielski http://madrzy-rodzice.pl/, Portal Parentingowy http://baby-shower.pl/, Portal Parentingowy http://www.mjakmama24.pl/, Portal http://swiadomamama.pl/, Portal http://www.mamopracuj.pl/, Fundacja http://fundacjaroro.org/, Fundacja http://fundacjafascynacje.pl/, Portal http://www.fit.pl/, Portal http://dietetykpraca.pl/ i Portal http://mamaisport.pl/.

„Mama W Ruchu”, podobnie jak i wcześniejsza akcja „Tato Pomaga Mamie” była niesamowitą mobilizacją dla wielu osób. Zaangażowanie oraz podejmowanie aktywności sportowej przez Nas wszystkie przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Jesteście niesamowite drogie mamusie! Aktywne, sportowe, dbacie o siebie! To jest bardzo ważne. Trzymajcie tak dalej J!

Przed nami wakacje, ale ja nie idę na urlop od bloga, więc będą pojawiać się nowe, ciekawe teksty o zdrowiu, dbaniu o siebie, sporcie, odżywianiu, dzieciach i przede wszystkim naszym osobistym rozwoju.

Zachęcam do zaglądania na fanpage oraz na stronkę BeMam.pl, bo nadal wiele będzie się działo J! Dodam tylko, że 15 października ruszamy z II edycją „Mamy w Ruchu”, a z końcem listopada ponownie będziemy angażować tatusiów w ramach akcji o przewrotnym tytule ;-) – „Tato Pomaga Mamie”.

Jednym słowem czekają mnie/ Nas kolejne miesiące intensywnych przygotowań, ale wiem, że warto! Warto coś robić dla nas wszystkich Drogie Mamy :)!

Buziaki, Maja-BeMam!

Bądź towarzyski, podziel się!