O Blogu

TŁO 4

Be Mam to blog dla przyszłych Mam i już Mam, o zdrowiu, modzie i urodzie, ale także o tym jak dbać o własny rozwój w ciąży i po ciąży, o odkrywaniu siebie i o zdobywaniu tego, czego się najbardziej chce :-)

Jestem psychologiem i mamą dwóch cudownych chłopców: 2-letniego Adasia  kilkudniowego Leo :-). Na co dzień jestem aktywną i zapracowaną kobietą, pasjonuję się też sportem, odżywianiem i przede wszystkim rozwojem osobistym. Postanowiłam, że ten blog z jednej strony zapoczątkuje nowy etap w moim życiu, a z drugiej strony zmotywuje mnie do wielu działań oraz pozwoli się z Wami dzielić tym, co zmieniam i poprawiam u siebie.

Na całość składają się 3 etapy: Przed-W trakcie-i Po. We wszystkich znajdziecie informacje, rady i moje doświadczenia w kategoriach: Analiza-Plan-Działanie, Zdrowie, Odżywianie, Sport, Kosmetyki i Moda. Znajdziecie też sporo moich Refleksji :-). Najważniejsza dla mnie jest podkategoria pierwsza (Analiza-Plan-Działanie) - to ona pozwala nam na planowanie zmian i wdrażanie ich w życie, to właśnie ona ma za zadanie uczynić nas silniejszymi, bardziej konsekwentnymi i zorganizowanymi. Dzięki zawartym w niej radom i praktykom, MY – przyszłe Mamy i już Mamy, możemy osiągnąć więcej :-)

Oprócz kategorii dla przyszłych i świeżo upieczonych mam, znajdziecie jeszcze 2 Dziecko i Kuchnia. W pierwszej zamieszczam artykuły z psychologii, rozwoju i zdrowia naszych maluchów. W drugiej pojawia się coraz więcej przepisów dla Mam i ich Pociech :-).

Zapraszam do czytania mojego bloga :-)! Wraz z Wami Dziewczyny chciałabym stworzyć społeczność, dla kobiet które pragną zostać mamami, które chcą być aktywne, i czerpać z życia jak najwięcej :-).

Piszcie koniecznie na FaceBooku lub na adres: maja.bemam@gmail.com!!!:-)

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i zawsze bardzo chętnie służę pomocą :-).

Trzymajcie się ciepło!

Maja :-)

Maja BeMam 098  logo

LEGENDA DO BLOGA

Ponieważ bemam.pl jest w ciągłej budowie i przebudowie, doszłam do wniosku, że warto dla Was rozpisać odrobinę jego kategorie.

Na blogu znajdziecie 6 głównych kategorii:

DZIECKO – o wszystkim, co dotyczy naszych maluszków, a w szczególności o: rozwoju, psychologii dziecka, wybranych, sprawdzonych i przede wszystkim dobrych produktach dla naszych pociech. Będzie też sporo o rozszerzaniu diety i odżywianiu niemowląt.

PRZED – przed ciążą. Najmniej rozpisana kategoria jak do tej pory ma na calu przygotowanie nas do ciąży. Czyli jak o siebie zadbać, jakie badania zrobić, itp.

W TRAKCIE – w trakcie ciąży. Wszystko, co dotyczy naszych 9 miesięcy w podkategoriach: (1)Analiza-Plan-Działanie, (2)Zdrowie, (3)Odżywianie, (4)Sport, (5)Kosmetyki i (6)Moda dla mam w ciąży

PO – po ciąży, a więc macierzyństwo, również w podkategoriach: (1)Analiza-Plan-Działanie, (2)Zdrowie, (3)Odżywianie, (4)Sport, (5)Kosmetyki i (6)Moda po ciąży

KUCHNIA – przepisy – BeMam gotuje szybko, zdrowo i niskokalorycznie. Znajdziecie tu moje, sprawdzone przepisy, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W mojej kuchni jest mało tłuszczu, mało soli i choć słodko, to praktycznie bez cukru. Szukam zdrowych i ekologicznych zamienników, nie bieżąco informuję o tym, co powinna jeść kobieta planująca ciążę, przyszła, jak i karmiąca mama. Do tego wszystkiego kategoria KUCHNIA, zawiera jedną specjalną kategorię – Kuchnia Maluszka, gdzie znajdziecie zdrowe przepisy dla waszych pociech:-)

AKCJE – Jestem społecznikiem, dlatego podejmuję wyzwania i organizuję akcję społeczne. Znajdziecie 3: „Tato Pomaga Mamie”, „Rodzice Uważnie Obecni” oraz „Mama W Ruchu”. Zachęcam do zaglądania na ich strony!

 ***

Blog www.bemam.pl jest odzwierciedleniem moich własnych poglądów, postaw i opinii. Na blogu nie piszę o mojej pracy zawodowej.

Kopiowanie treści jest zabronione.

Bądź towarzyski, podziel się!

Leave a Reply

*


cztery + 6 =