Konkurs nr 2 Akcji Rodzice Uważnie Obecni – Opowiedz nam, jak bawisz się wspólnie z dzieckiem 0

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Kochani!
Dziękujemy Wam wszystkim za udział w II Konkursie Akcji Rodzice Uważnie Obecni.
Było ciężko wybrać zwycięzców, znacznie ciężej niż zwykle, bo Wasze odpowiedzi były po prostu wspaniałe! Wasze pociechy mają szczęście, że mają tak kochających i zaangażowanych rodziców :-)!

Decyzja jednak musiała zostać podjęta i tak oto:

Szymon Klewek wygrywa Garnuszek na klocuszek
Paulina Terlecka- Laptop
Katarzyna Jadwiga Wierzba Stolik z klockami MegaBlocks
Inka Krzymska – matę edukacyjną/ przyrząd gimnastyczny
David PAsze-da – Robota BeBo

Wszystkim serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie adresu do wysyłki wraz z numerem telefonu na adres: maja.bemam@gmail.com

Pozdrawiamy serdecznie :-)!

Weź udział w Konkursie nr 2 Akcji Rodzice Uważnie Obecni:

Opowiedz nam, jak bawisz się wspólnie z dzieckiem” i wygraj jedną z nagród od Fisher-Price: Przyrząd gimnastyczny, Robota BeBo, Garnuszek na Klocuszek, Laptop Malucha lub Stolik z klockami MegaBlocks!

Zasady konkursu są bardzo proste:

Wystarczy, że:

a. polubisz i udostępnisz profil akcji na Facebooku -  Rodzice Uważnie Obecni

b. oraz zamieścisz pod postem konkursowym na Fanpage akcji na Facebooku (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni) odpowiedź na pytanie: Jak bawisz się razem z dzieckiem? ***Pod swoją odpowiedzią możesz też dodać nazwę jednej zabawki konkursowej, która najbardziej przyda się Twojemu dziecku :-)

Konkurs rozpoczyna się w piątek 21 października 2016

Konkurs kończy się w sobotę 29 października 2016

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 30 października 2016

Spośród uczestników konkursu zostanie wyłonionych 5 laureatów, którzy dadzą najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz spełnią pozostałe warunki konkursu. Laureaci konkursu otrzymają poniższe nagrody ufundowane przez Fisher-Price:

Miejsce I – Mega Bloks Stolik z klockami niebieski

Wygodny, przenośny stolik, służący za wyjątkową i bardzo kolorową platformę, przy pomocy której Twoje dziecko może świetnie się bawić, odkrywając nowe przedmioty i zjawiska. Dzięki dołączonym do zestawu, specjalnie zaprojektowanym dużym klockom maluch zajmie się układaniem nowych konstrukcji, przekształcając wytwory swojej wyobraźni w realne budowle. Twój brzdąc może też układać klocki na załączonych podstawach na kółkach i szaleć wokół toru na blacie. Zestaw idealny dla rodzin w ciągłym ruchu – Stolik z klockami Mega Bloks łatwo złożyć i zabrać ze sobą w podróż. W środku ma dodatkowy schowek na klocki.

Zestaw idealny dla dzieci w wieku 1–5 lat

mega-blocks

Miejsce II – BeBo – Tańcz i śpiewaj ze mną!

Idealny przyjaciel do śpiewania, tańca i aktywnej zabawy!

Kto ma ochotę potańczyć? Nasz zabawny instruktor tańca – sympatyczny robocik BeBo – zaprasza do aktywnej zabawy wszystkie szkraby! Rozpocznij wspaniałą taneczną zabawę, naciskając brzuszek BeBo lub przyciski na jego stopie i uruchamiając nowoczesną muzykę, ciekawe rytmy, zabawne piosenki edukacyjne oraz kołyszący taniec zabawki. BeBo śpiewa i mówi po polsku! Co więcej, sympatyczny robocik pozwala też nagrać zdanie wypowiedziane przez rodzica lub malucha i przetwarza je na ciekawą, rytmiczną piosenkę!

Trzy tryby – Taniec i ruch; Nauka i zabawa oraz Nagrywanie i remiksy – przyjaciel „rośnie” razem z dzieckiem, dzięki czemu jest towarzyszem dziecięcych zabaw na całe lata. BeBo nie tylko zachęca do ruchu i tańca, ale wprowadza też malucha w świat literek, kolorów, liczenia, zjawiska przyczyny i skutku i nie tylko!

bebo

Miejsce III – Przyrząd gimnastyczny 3 w 1

Trzy etapy zabawy zmieniające się z wiekiem dziecka i ponad 10 aktywizujących elementów i zabawek!

Przekształcana mata gimnastyczna ze światełkami, dźwiękami i muzyką, która zawiera ponad 10 aktywizujących elementów i zabawek, w tym urocze zwierzątka, zaprojektowana z uwzględnieniem trzech etapów zabawy zmieniających się z wiekiem dziecka — od dzidziusia do tuptusia!

przyrzad-gimnastyczny

Miejsce IV -Laptop Malucha „Poziomy nauki” — biały

Z tym interaktywnym laptopem nauka to czysta przyjemność! Dziecko może naciskać dziewięć klawiszy i spację, aby słuchać piosenek i wypowiedzi m.in. o literkach, cyfrach, kolorach i kształtach. Może też otwierać i zamykać pokrywę, aby poznawać przeciwieństwa! Na ekranie LED wyświetlane są fascynujące obrazy i wzorki. Niewielki uchwyt i zgrabna konstrukcja pozwalają też bawić się laptopem poza domem.

W laptopie zastosowano innowacyjną, specjalną technologię „Poziomy nauki”, która pozwala zmieniać interaktywne treści w miarę rozwoju dziecka. Każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie, dlatego technologia „Poziomy nauki” pozwala na wybór poziomu z odpowiednią dla wieku i umiejętności edukacyjną zawartością. Zabawka na trzech poziomach zabawy oferuje wiele piosenek, wypowiedzi i dźwięków odpowiednich dla wieku i umiejętności dziecka — wystarczy, że przesuniesz przełącznik.

laptop-malucha

Miejsce V – Garnuszek na klocuszek Ucz się i śmiej™

Sięganie do garnuszka z ciasteczkami to pyszna zabawa – nauka z magiczną niespodzianką w języku polskim. Dwa edukacyjne zestawy pokazują kształty albo cyfry wtedy, kiedy ciasteczka trafiają w odpowiednie otwory. Piosenki nauczą co robić, a śmieszne fragmenty na pewno rozbawią malucha. Zabawka zasilana 3 alkalicznymi bateriami AA (nie w zestawie).

garnuszek-na-klocuszek  71932_b_2

 

***PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYM REGULAMINEM KONKURSU ***

Regulamin konkursu nr 2 Akcji Rodzice Uważnie Obecni

„Opowiedz nam, jak bawisz się wspólnie z dzieckiem”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1

Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs pod nazwą „Opowiedz nam, jak bawisz się wspólnie z dzieckiem”. Przedmiotem konkursu jest wybór najlepszych odpowiedzi na pytanie: Jak bawisz się razem z dzieckiem?

§ 2

Organizatorem konkursu jest Akcja Rodzice Uważnie Obecni, reprezentowana przez Maję Falkiewicz-Gancarz, autorkę bloga www.bemam.pl.

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com dla użytkowników, którzy są fanami Fanpage Rodzice Uważnie Obecni.

§ 4

Konkurs trwa od 21.10.2016 do 28.10.2016 r.

§ 5

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 30.10.2016 na stronie -www oraz fanpage akcji na Facebooku – Rodzice Uważnie Obecni.

II. UCZESTNICY KONKURSU

§ 6

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które w dniach od 21.10.2016 do 29.10.2016 r. zamieszczą na Fanpage akcji na Facebooku (Rodzice Uważnie Obecni) pod postem konkursowym (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni ) odpowiedź na pytanie: Jak bawisz się razem z dzieckiem?

§ 7

Po zakończeniu konkursu laureat zostanie poproszony o podanie danych teleadresowych celem realizacji Konkursu (wysyłki nagród). Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§ 8

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora (zwane w dalszej części niniejszego regulaminu również „Moderatorami”).
2. Ostateczny wybór najlepszego zdjęcia zostanie dokonany przez jury składające się z Mai Falkiewicz-Gancarz i Agnieszki Polinski.
3. Jury w drodze głosowania wybierze 5 najlepszych odpowiedzi.

§ 9

1. Aby przystąpić do Konkursu należy:

a. polubić i udostępnić profil akcji Rodzice Uważnie Obecni na Facebooku – Rodzice Uważnie Obecni

b. zamieścić pod postem konkursowym (Post Konkursowy akcji Rodzice Uważnie Obecni) na Fanpage akcji (Rodzice Uważnie Obecni) na Facebooku odpowiedź na pytanie: Jak bawisz się razem z dzieckiem?

c. zapoznać się z Regulaminem Konkursu

3. Celem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest pokazanie jak rodzice bawią się razem z dziećmi. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
4. Każdy z uczestników Konkursu może wkleić tylko jeden komentarz, ale może też wzbogacić go zdjęciem/zdjęciami.
5. Wklejając swoją odpowiedź, Uczestnik oświadcza i potwierdza, że jest ona jego własnością i została napisana przez niego samego oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tej odpowiedzi lub/i zdjęcia, w tym prawo do wysyłania go na Konkurs.
6 . Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 30.10.2016 r. do godziny 22:00.
7. Wyniki Konkursu oraz zwycięzca zostaną opublikowane w formie notatki na fanpage akcji Rodzice Uważnie Obecni na Facebooku oraz na stronie www akcji.

IV. NAGRODY

§ 10

W konkursie przewidziano następującą nagrodę:

Miejsce I – Mega Bloks Stolik z klockami niebieski

Miejsce II – BeBo

Miejsce III – Przyrząd gimnastyczny 3 w 1

Miejsce IV – Laptop Malucha „Poziomy nauki” — biały

Miejsce V – Garnuszek na klocuszek

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 11

1. Uczestnik oświadcza, że przysługują mu autorskie prawa osobiste i majątkowe do wszystkich zgłoszonych do Konkursu odpowiedzi i zdjęć i prawa te nie są obciążone prawami osób trzecich oraz jest uprawniony do rozporządzania nimi w zakresie i celu opisanym w ust.1.
2. Organizator nie ponosi kosztów związanych z dostarczeniem prac konkursowych przez uczestników Konkursu.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
4. Organizator ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.
5. W przypadku naruszenia Regulaminu, osoby odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą wykluczyć Uczestnika na każdym etapie Konkursu.
6. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
7. Zgłoszenie zdjęć do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

 

Bądź towarzyski, podziel się!