GUGANIE A ROZMAWIANIE – KONKURS Z FISHER-PRICE 7

WYNIKI KONKURSU

Kochani! I znowu w ramach naszego kolejnego konkursu #pobawmysie# #Fisher-Price# napłynęły przepiękne odpowiedzi i ciężko było wybrać…no ale trzeba . Miło mi poinformować, że chichotki powędrują do Katarzyny Sulej i do Pauliny Terleckiej…. Obie Panie proszę o przesłanie wiadomości z adresem, na jaki mam wysłać maskotki (nie powiem która dostanie tygrysa/lwa, a która słonia – Adaś wylosuje ;-)) http://www.bemam.pl/giganie-a-rozmawianie-konkurs-z-fisher-price/

Ponownie w ramach aktualnej akcji #pobawmysię# przygotowałam dla Was razem z Fisher-Price konkurs, w którym możecie wygrać 2 chichoczące pluszowe zwierzaki Czytaj dalej: Tygrysa i Słonia :)

BFH89-giggle-gang-griffin-d-1 BFH90-giggle-gang-bitsy-d-1

Opis zabawki (za Fisher-Price):

Fisher Price CHICHOCZĄCY PLUSZOWY ZWIERZAK SŁOŃ

Fisher Price CHICHOCZĄCY PLUSZOWY ZWIERZAK SŁOŃ
Chichoczące zwierzaki Fisher-Price to pluszowe zwierzątka, które chichoczą, gdy dziecko nimi potrząsa! Są miłe w dotyku, mają żywe kolory, mięciutkie elementy i łatwo je uchwycić nawet malutkimi rączkami. Każde chichocze w charakterystyczny dla siebie sposób!
Wymiary opakowania: szer. 16,5 cm, wys. 20 cm, gł. 11 cm.

Zasady konkursu są następujące:

1. W komentarzu pod tym postem odpowiedzcie na pytanie: Która z części cyklu „POBAWMY SIĘ” podobała Wam się najbardziej i dlaczego?

Linki do artykułów wklejam poniżej:

1. POBAWMY SIĘ!

2. ZRÓBMY TO RAZEM!!!

3. W CZTERY OCZY!

4. GUGANIE A ROZMAWIANIE

2. Pamiętajcie, aby Waszą odpowiedź podpisać imieniem i nazwiskiem lub Nickiem, jakich używacie na swoim profilu na Facebooku.

3. Udostępnijcie link do konkursu na Waszym profilu na Facebooku.

4. Konkurs zakończy się w piątek 31 października 2014. Do tej pory możecie wpisywać Wasze komentarze. Najciekawsze 2 komentarze, spełniające wszystkie warunki konkursu, otrzymają Nagrodę - Chichoczącego Pluszowego Słonia lub Chichoczącego Pluszowego Tygrysa

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek 3 listopada 2014.

Powodzenia:)

Pozdrawiam Was serdecznie,

Maja-BeMam

Bądź towarzyski, podziel się!