Czy pluszaki mogą być praktyczne? Testujemy nową zabawkę – Ubranko-Otulanko by Anna Dereszowska 6

Czy pluszaki mogą być praktyczne? Otóż okazuje się, że tak moi drodzy Państwo  :-)! Dzisiaj przedstawimy Wam Fikusia, który ostatnio się u nas zadomowił i jest lubiany przez oba chłopaki. Tak naprawdę dostał go Adaś, ale że dobry z niego brat powiedział, że da też Leonkowi. Fikuś nam się więc bardzo przydaje.

Adaś, mimo że był nauczony, w pewnym momencie odmówił picia wody. Dostał Fikusia z informacją, że on właśnie do tego służy. Nie wszystko przyszło tak łatwo. Jednak wiedziony ciekawością na nowo spróbował wody, nie wierząc jednocześnie, że „nowa zabawka” również i do tego służy. Dzięki niebieskiej małpce powoli więc wracamy na dobry tor.

ubranko otulanko by Anna Dereszowska

To, co przyciąga Adaśka, to oczywiście intensywne kolory małpki. Nie muszę chyba dodawać, że fascynuje go zapięcie, to, że butelka tam się mieści i że widać, ile jeszcze wody małpka ma w brzuszku. W pierwszej chwili wydawało mi się, że to znowu jakiś kolejny pluszak. Ale jak się okazało, jest to idealne ubranko na bidon czy butelkę z mleczkiem. Wypełnienie Fikusia doskonale ogrzewa, przebywającą w jego wnętrzu ciecz, dzięki temu temperatura utrzymuje się przez dłuższy czas. Czasem więc Adaś pakuje do maskotki butelkę z mlekiem mamy dla Leo (tylko z mlekiem mamy :-)).

ubranko-otulanko by Anna Dereszowska

ubranko otulanko

Jako mama cieszę się, że maskotka jest zrobiona w pełni bezpiecznych (z atestami) materiałów, ma haftowane oczka w zamian za guziki, które Adaś niestety mógłby zjeść (bo ma takie pomysły i nie pytajcie się mnie o szczegóły) i jest odporna na tarmoszenie, a ten mój dwuletni Czort już wie dokładnie, jak ją przeczołgać. Małpka zdała więc też crash testy śpiewająco. Teraz czas pokaże, na ile zaprzyjaźni się z moimi maluchami.

Ubranko – Otulanko by Anna Dereszowska

pluszaki

To moim zdaniem fantastyczny koncept, łączący przyjemne z pożytecznym. Maskotek otulanek jest 6 i wszystkie mają zabawne imiona. Znajdziecie więc naszego Fikusia, Kota Łasusia, Króliczka Kicusia, Słonia Felusia, Smoka Gugusia i Dinozaura Lulusia. Dzięki swoim zdolnościom praktycznym, jak właśnie opisane przechowywanie napojów, miękkości, która pozwala na przytulanie i trzymanie w małych rączkach, będą towarzyszyć maluszkowi na każdym kroku. Dzięki temu mogą stać się prawdziwym przyjacielem zabaw. Co jeszcze? Pluszaki mają różnorodne kolory i wzory, dzięki czemu będą stymulowały zmysły wzroku i słuchu u najmłodszych dzieci. Można je również wykorzystać do zachęcania niejadków do jedzenia, bo fajnie obserwuje się brzuszek maskotki, z którego powoli znika jedzenie :-)

Ubranko-Otulanko 2

Zastosowań Ubranek Otulane jest całe mnóstwo :_). Zajrzyjcie na stronę, a przekonacie się, jakie są pomysłowe i kolorowe :-) Ubranko – otulanko

zabawkowicz

Anna Dereszowska

Bądź towarzyski, podziel się!