Czas, byś poznała moją wielką tajemnicę….. 1

Od kilku lat piszę Ci, żebyś marzyła, rozwijała skrzydła, żebyś nie bała się wyzwań, żebyś zaryzykowała. Bądź dzielna i nie poddawaj się. Choć może być bardzo trudno. Sukces to wielka góra lodowa. Wszyscy widzą tylko jej czubek, ale nikt nie widzi, ile kryje się pod lustrem wody, nikt nie zastanawia się, ile to wszystko kosztowało Ciebie pracy, wysiłku i porażek….

Rób to, czego innym się nie chce, a będziesz mieć to, czego inni pragną

A więc podejmuj ryzyko i walcz. Wiem, że nie masz na to czasu. Żadna z nas-MAM nie ma. Możesz jednak rozciągnąć swoje działania w czasie. Zrobić coś w rok, zamiast w pół roku. Bądź cierpliwa, stawiaj małe kroczki, nawet jeśli inni powiedzą Ci, że to nie ma sensu… Oni nie muszą wiedzieć, po co to robisz. Ważne, żebyś sama potrafiła sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Urlop macierzyński i pasja

Wiele matek zaczyna realizować swoje pasje na urlopie macierzyńskim. I uważam, że to świetna sprawa. Macierzyński, mimo całego nawału pracy i braku czasu, pozwala czasem na refleksję nad sobą, nad tym co chcesz robić, w czym jesteś dobra, przypomina o tym, co od zawsze było gdzieś w Twoim sercu.

Ja już jestem taka, że mam sto pomysłów na minutę. I nie mówię o tym w pozytywnym sensie ;-) Bo mam tych pomysłów za dużo, a sił na realizację mało, no i jeszcze mniej czasu. Czasem coś mi wychodzi, a czasem nie wychodzi mi zupełnie nic. Bywają jednak chwile, kiedy wiem, że uda mi się coś zrobić, jeśli po prostu wybiorę jedną rzecz do zrobienia na raz.

Kiedy urodził się Adaś odpaliłam blog BeMam.pl i można powiedzieć, że to takie przyrodnie rodzeństwo Adasia ;-). A kiedy na świecie pojawił się Leo, w mojej głowie wykiełkowało ziarenko pasji, jaką noszę w sobie od dzieciństwa. Ciekawe, że to ziarenko musiało czekać aż 30 lat, na odwagę, która wcale nie przyszła mi łatwo…

W sierpniu zeszłego roku, poszukując szwalni przemysłowej i nie mogąc jej oczywiście znaleźć, natrafiłam na szwalnię, zajmującą się produkcją odzieży. Nie mogli uszyć tego, o co wtedy prosiłam, za to szyli niewielkie serie ubrań…. Odważyłam się. Stworzyłam pierwszy projekt uniwersalnej sukienki dla mam i kobiet w ciąży, potem kolejnej, na koniec jeszcze zaprojektowałam bluzkę. Zainwestowałam moje oszczędności w materiały, w wykroje i w szycie, dbając o to, aby wszystko pochodziło z Polski, z dobrej produkcji. I tak oto już jest gotowa moja niewielka, bardzo praktyczna i wygodna kolekcja BeMam Line dedykowana wszystkim Mamom.

Ciekawa jestem, jak ją przyjmiecie i czy rozwinę skrzydła. Jeszcze tylko chwila, a na stronie uruchomię sklep :-)

Na zdjęciu (dzięki :-) Paweł Chrzanowski) pierwsza, bardzo uniwersalna Sukienka Classic z bawełny z elastanem, dedykowana kobietom w ciąży, karmiącym i tym, które wracają już do pracy :-)

Ps. Wyślij mi maila do 24 marca 2017 na adres maja.bemam@gmail.com, a dostaniesz rabat 20 zł na pierwsze zakupy :-)

Spodobał Ci się ten tekst? Jeśli tak, to sprawisz mi ogromną radość, jeśli

  • Zostawisz pod nim swój komentarz :-)
  • Udostępnisz go dalej
  • Zachęcam Ciebie również do polubienia mojego profilu na Facebooku
  • I śledzenia profilu BeMam na Instagramie
Bądź towarzyski, podziel się!