Ciążowo do pracy 0

Wspominając jeszcze okres moich minionych dziewięciu miesięcy, dzisiaj chciałabym Wam pokazać kolejną ‘stylizację’ ciążową. Ponownie skomponowaną z rzeczy, które ciążowymi z natury nie są ;-).

Zestaw idealnie nadaje się do biura i faktycznie mi się z nim kojarzy. Ale to nie ogranicza jego zastosowania. Równie dobrze nadawałby się na jakąś kolację lub inne wyjście. Co więcej, zarówno marynarkę, jak i sukienkę kupiłam w styczniu podczas przecen, więc też i specjalnie się nie wykosztowałam ;-). I o to przecież chodzi!

Czerwona sukienka, którą kupiłam w ZARA, ma mój ulubiony ołówkowy krój. Wykonana jest z grubego, rozciągliwego materiału, który dopasowuje się do stale rosnącego brzuszka, nie tracąc przy tym nic ze swojej elastyczności. Taki rodzaj tkaniny, poprzez odpowiednie ściąganie, dość dobrze modeluje sylwetkę. Do tego oczywiście intensywny kolor. Trochę przypominałam w niej pod koniec pomidorka, ale za to czułam się bardzo żywo ;-).

Marynarka pochodzi z MANGO i została nabyta praktycznie od razu po wyjściu ze sklepu ZARA. Wiedziałam, że do sukienki będę potrzebowała czegoś granatowego i znalazłam to bardzo szybko. W ten sposób stworzyłam strój, który mogłam nosić w pracy w zimie i wczesną wiosną.

Jeśli chodzi o ciążowe stroje, to osobiście jestem fanką zestawienia: obcisła sukienka + marynarka. Ołówkowy krój sukienki bardzo ładnie modeluje sylwetkę, natomiast luźniejsza marynarka, uwydatniając ciążowy brzuszek, zakrywa, to co trzeba i optycznie wyszczupla sylwetkę ;-).

I co sądzicie o takim połączeniu?

Zdjęcia: Mariusz Rymanowski

Makijaż: NA.LA

Maja-BeMam-177-mini Maja-BeMam-178-mini Maja-BeMam-187-mini Maja-BeMam-192-mini Maja-BeMam-227-mini Maja-BeMam-262-mini

Bądź towarzyski, podziel się!