BeMam – Podsumowanie 2015 i Plany na 2016 2

Kochane,

I znowu nieubłaganie zbliża się koniec roku :-). Dzisiaj Sylwester, a już jutro powitamy nowy 2016 roczek :-). 365 dni minęło jak z bicza trzasnął i niebawem ruszymy z kopyta w nową drogę.

Jak zawsze warto podsumować to, co się zrobiło i przede wszystkim zaplanować dalsze działania.

Rok 2016 był dla mnie rokiem bardzo ciekawym. W grudniu 2014 wróciłam do pracy i od tamtej pory łączyłam macierzyństwo, z pracą zawodową i pisaniem bloga. Czasem cierpiał na tym blog i niestety pisałam mniej… Blogowo działałam po nocach, kiedy Adaś już spał. Raz mi to wychodziło lepiej a raz gorzej ;-). Udało się jednak napisać ponad 100 artykułów, a także zorganizować z pomocą wielu wspaniałych osób, firm i instytucji, 2 akcje społeczne i przede wszystkim doprowadzić je do końca :-)

Dzisiaj chciałabym podziękować Wam za cały ten czas spędzony razem, za to, że jesteście, czytacie bloga i piszecie komentarze :-). Bo bez Was nie byłoby BeMam, jesteście moją motywacją, siłą i moją inspiracją :-).

Przyszły rok stawia przede mną nowe wyzwania. Pod koniec maja zostanę po raz drugi mamą i czekam już na ten moment z niecierpliwością :-). Ciekawe, jak wtedy ogarnę wszystko…(?) Czy faktycznie mama nadal będzie taka zorganizowana, czy wyciągnie kopytka? W 2016 odbędą się też ponownie akcje „Mama w Ruchu” i „Tato Pomaga Mamie”. Mam też nadzieję, że nie zabraknie mi energii na inne akcje, bo jest tyle ważnych tematów do poruszenia, tyle istotnych rzeczy o których trzeba mówić i na pewno warto angażować w to więcej osób. Chciałabym też ruszyć z drugim blogiem … ale czy dam radę? To się okaże w 2016 ;-)

Tymczasem chciałabym życzyć Wam wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego roku, nowych planów, nowych wyzwań i spełnienia marzeń, a także radości z Waszych pociech :-)!

Niech moc w tym Nowym Roku będzie zawsze z Wami :-)!

Pozdrawiam Was serdecznie i ślę Noworoczne Buziaki :-)

Maja-BeMam

Bądź towarzyski, podziel się!